Level Los Angeles - Downtown South Olive

888 South Olive Street, CA 90015 Los Angeles, Stany Zjednoczone Ameryki

  • Do 7 osób
  • Do 195 m²
  • Basen
  • Spa lub wellness

Obiekt Level Los Angeles - Downtown South Olive, położony w miejscowości Los Angeles, udostępnia gościom bezpłatne Wi-Fi, centrum fitness oraz parking. Museum of Contemporary Art znajduje się 1,3 km od hotelu.

Dostępne są opcje dla maksymalnie siedmiu osób. Powierzchnia wynosi do 195 m². Mają maksymalnie trzy sypialnie.

W dostępnych opcjach goście mają do dyspozycji prywatną łazienkę i klimatyzację. Można korzystać z podgrzewanego basenu, centrum spa i sauny. W czasie wolnym goście mogą jeździć na rowerze albo zagrać w tenisa stołowego.

Odległości są orientacyjne. Długość trasy może się różnić.

Odległości do wybranych miejsc

The Broad Museum1,4 km
Griffith Park11 km
Japanese American National Museum1,9 km
Runyon Canyon Park11,4 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~807 zł

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie Level Los Angeles - Downtown South Olive?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

Wybór pokoi

Apartament z 1 sypialnią

  • prywatna łazienka
  • kuchnia
  • balkon

3 osoby66 m²prywatna łazienka

Level Los Angeles - Downtown South Olive - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • parking na miejscu
  • klimatyzacja
  • basen
  • pokoje rodzinne
  • całkowity zakaz palenia
  • zwierzęta są akceptowane
  • restauracja

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 21 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Zwierzęta

  • Zwierzęta są akceptowane. Może obowiązywać dodatkowa opłata.
Ważne informacje

Please note: Property offers Bi-weekly complimentary housekeeping for stays over 30-nights.

Please note: Daily housekeeping is available for an additional fee.

Additional fees are as follows: 120 USD per day for a one-bedroom suite,150 USD a day for a two-bedroom suite and 200 USD a day for a three-bedroom suite.

Please note: Property will not accept cash as a form of payment.

A one night deposit of room and tax guarantees each reservation.

Please note: A 100 USD per night incidental hold will be required upon arrival.

Please note: Guest must be over 21 years of age for check-in.

A security deposit of $100 USD per night (max $500 per stay) will be authorized upon arrival.

You should be reimbursed within 7-10 business days of check-out, subject to an inspection of the property.

Przy zameldowaniu trzeba okazać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem i kartę kredytową.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Języki
  • angielski
  • hiszpański
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Level Los Angeles - Downtown South Olive na mapie: Los Angeles

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Level Los Angeles - Downtown South Olive”?

Zameldowanie: od 16:00. Wymeldowanie: do 11:00.

Czy Level Los Angeles - Downtown South Olive oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Level Los Angeles - Downtown South Olive” jest dostępne Wi-Fi?

Goście mogą korzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Czy Level Los Angeles - Downtown South Olive ma basen?

Goście mają dostęp do basenu.

Czy Level Los Angeles - Downtown South Olive oferuje spa lub centrum wellness?

Na miejscu dostępne są udogodnienia spa lub wellness.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Level Los Angeles - Downtown South Olive”?

Maksymalna liczba gości w jednej opcji zakwaterowania: 7.

Jak daleko od obiektu „Level Los Angeles - Downtown South Olive” znajduje się Los Angeles Union Station?

Los Angeles Union Station znajduje się 2,5 km od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Level Los Angeles - Downtown South Olive” znajduje się lotnisko „Los Angeles International Airport”?

Los Angeles International Airport znajduje się 18,1 km od obiektu.

Opinie o Level Los Angeles - Downtown South Olive

Średnia ocena z 1 541 opinii na Booking.com to 8,5/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Hailey 06 - 2026
10/10

Cudowny apartament był przestronny i dobrze rozplanowany, a do dyspozycji mieliśmy kuchnię, pralkę z suszarką oraz nawet zmywarkę. Pomyślano o wszystkim, także o płynie do naczyń, proszku do prania i podobnych rzeczach. Byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu.

ℹ) Opinie gości Level Los Angeles - Downtown South Olive nie stanowią oceny serwisu sleephotelslosangeles.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10